Hakkımızda

www.medicaldanisman.com hastaneye gidilemediği durumlar da. Alanında uzman doktor ve hekimlerden anlık olarak bilgi almak amacı ile yine alanında uzman yazılımcılar tarafından geliştirilmiş bir online doktor uygulamasıdır.

Danışanların herhangi bir konuda örneğin şu anda dünya genelinde yaygın bir salgın hastalık olan covid-19 (korona) hastalığı ile alakalı ön bilgi, yönlendirme ve tavsiye niteliğinde bilgi almasına izin veren, internete bağlı her ortamda ulaşılabilen bir sistemdir.

Danışanlar medicaldanisman.com sistemi üzerinde online olan doktorlar ile HEMEN veya sisteme kayıtlı alanında uzman olan yüzlerce doktordan randevu alarak online danışmanlıklarını alabilirler.

medicaldanisman.com sistemi doktorlar ile görüşülen dakika üzerinden ücretlendirilmektedir. Böylece bir doktor ile görüşmeden kalan dakikalarınız hiçbir zaman kaybolmaz. Başka bir randevu danışmanlık almak istediğiniz zaman. Tekrar kullanılabilir. Kullancı dostu sistem sayesinde online doktorlarımız ile görüşmek oldukça basittir.

Paylaşın

a;